środa, 28 października 2015

Kampania Nestlé CHEERIOS OATS -Streetcom

Paczuszka już jakiś czas do mnie zawędrowała ale niestety rozłożyło nas choróbsko i dopiero teraz mam chwilkę by się nią pochwalić.
Płatki powyższe różnią się tym od innych,że są z owsa  zawierają cenne witaminy i skłądniki pokarmowe a zwłaszcza substancję Betaglukan<----kilk jeżeli chcesz się dowiedzieć co to takiego. Ogólnie mówiąc składnik ten pomaga obniżyć poziom cholesterolu w organiźmie zjadając zaledwie 3 g dziennie. Betaglukan zapobiega także występowaniu cukrzycy typu 2, zmniejsza ryzyko wystąpienia choroby wieńcowej, obniża ciśnienie krwi, zapobiega powstawaniu nowotworów układu pokarmowego.Dla mnie świetny sposób na smaczną i zdrową dietę dla mnie dla męża a nawet dla córki. Przekonuje mnie też to, że te płatki zostały wyróżnione przez Fundację Rozwoju Kardiologii im. prof. Zbigniewa Religi - http://frk.pl/. Polecam Wam jeżeli macie ochotę zadbać o swoje serce...a po drugie łatwy sposób na śniadanie , zdrowe bez przeliczania kalorii i wymyślania różnych składników śniadania.
Rozdałam już kilka torebek w pracy z tymi płatkami i moje opinie się potwierdzają , fajny słodkawy smak i chrupiące śniadanie a przy tym zdrowe.
Cena przystępna, zwłąszcza ,że w tym tygodniu w Tesco jest na te płatki promocja oraz w sieci Spar płatki te wchodza obecnie jako nowość i można było kupić po okazyjnej cenie 4 zł.
#CheeriosOats #ChrupkiePlatkiOwsiane

3 komentarze :

 1. Muszę się przejść jutro do Tesco w takim razie. Uwielbiam takie płatki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Opakowanie- ładne, już na rysunku pojawia się serduszko i napisy są czytelne, Wspaniały pomysł dwa rodzaje płatków w jednym opakowaniu.Dla osób lubiących kółeczka Cheerios i dla koneserów płatków owsianych.bardzo dużą zaletą jest to, że ie trzeba ich zalewać gorącym mlekiem lub wodą, tak jak w przypadku tradycyjnych płatków owsianych.Wyglądają zdecydowanie apetyczniej. można chrupać i chrupać :).
  Ponadto zawarty w osie betaglukan pomaga obniżać cholesterol.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. własnie to lubię, ze nie trzeba zalewąc gorącym mlekiem :)i to chrupanie...

   Usuń