wtorek, 1 września 2015

Przedszkole i pełnia nad miastem

Pierwszy dzień w przedszkolu za nami i nie jest najgorzej. Mam nadzieję, że będą takie dni kiedy moja córka nie bedzie chciała wrócić z przedszkola do domu :) szukając w necie informacji jak przygotować dziecko do przedszkola znalazłam fajną rzecz: interaktywny kalendarz przygotowań do przedszkola. Znalazłam go wczoraj i niestety już nie jest dla mnie ale może komuś innemu pomoże, link poniżej:
Interaktywny kalendarz przygotowań do przedszkola
Oprócz przeżyć związanych z przedszkolem mam też przeżycia związane z praca gdyż mam wizję całego etatu i to nie na własnym garnuszku ale w innej firmie. Czekam na odpowiedź i jeżeli będzie pozytywna to zaczynam od połowy września. Nad całym zamieszaniem przedszkolnym i na rynku pracy świeci piękna pełnia , którą uwielbiamy z córką podziwiać wieczorami i nocami.


Uwielbiam robić zdjęcia księzycowi bo wychodzą z tego takie czary-mary.


4 komentarze :

 1. 1 września zyskał ogromną popularność w sieci :). Świetne zdjęcia, uwielbiam patrzeć nocą na niebo, a szczególnie wtedy, kiedy takim blaskiem oświetla szyby okien.
  Pozdrawiam cieplutko!
  www.sercabiciem.blogujaca.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój syn wprawdzie dorosły już, ale pamiętam doskonale jego pierwsze dni w przedszkolu. Zostawiałam, szłam do pracy płacząc i ze strachem wracałam po niego...
  Ale z każdym dniem było lepiej i po jakimś czasie musiałam chodzić "przymusowo" naokoło przez miasto, bo za szybko po synka przychodziłam. Miał fajne ciocie w przedszkolu i najchętniej chodził w soboty robocze, bo na 2 dzieci były 2 panie...
  Pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. A widzisz, wiedziałam, że nie będzie źle :). Teraz już pójdzie z górki!

  Ale pełnia!

  OdpowiedzUsuń
 4. tez mam nadzieje ze nadejdzie taki dzien w przedszkolu:)

  OdpowiedzUsuń