sobota, 7 marca 2015

testowanie kosmetyków i różnych produktów - Ambasador Trendów

Dziś chciałabym Wam napisać o pewnej społeczności dzięki , której można mieć okazję testowania różnych kosmetyków i produktów. Ostatnio udało mi się otrzymać paczuszkę z :goracymi kubkami Knorr" od Ambasadora Trendów.
Czym jest Ambasador Trendów i jak wygląda cały proces by testować produkty?
Pierwsze trzeba wejść na stronkę:https://www.ambasadatrendow.pl/, rejestrujesz się na www.ambasadatrendow.pl i możesz testować produkty, w ramach kampani.Na podstawie ankiet,które się uzupełnia, kwalifikujemy się do udziału w konkretnej kampanii. Dostajesz produkt, następnie go testujesz i oceniasz. Dzielisz się wrażeniami z przyjaciółmi i znajomymi.
Otrzymałeś produkt i go sprawdziłeś, teraz masz za zadanie go ocenić. przekazujesz opinię swoją i Twoich znajomych.
To moja pierwsza kampania z Ambasadora Trendów. Otrzymałam paczkę ambasadorki, która zawierała 20 saszetek gorących kubków Knorr dla siebie i 18 saszetek do rozdania znajomym.
Dzieki tej kampanii przekonalam sie, ze gorace kubki nie zawieraja glutaminianu sodu, chemicznych dodatkow i smakuja niezle jako przekaska szybka i smaczna. Polecam.
 

4 komentarze :

 1. Ja też ostatnio oglądałam skład tych ekspresowych zupek i w większości zdziwiło mnie na korzyść...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, że ja też się wielce zdziwiłam ich składem, na wielką korzyść. Myślę, że dużo w tym zasługa konsumentów, którzy są coraz bardziej świadomi tego co jedzą a co chcą jeść.

   Usuń
 2. jadłam już jedną z nich i oczarowała mnie!

  OdpowiedzUsuń