piątek, 13 marca 2015

Testowanie klocków Lego Duplo z Test Me Too

Powiem tak,byłam zaskoczona kiedy dostałam e-maila z portalu Test Me Too, że mam szansę na testowanie klocków Lego Duplo Mój Pierwszy Domek. Oczywiście testowaniem miała zająć się przede wszystkim córka a ja resztą czyli opisaniem relacji z testowania. Kliknęłam ,że jestem zainteresowana testowaniem i szybko dostałam potwierdzenie, że będziemy z córcią testować klocki Lego Duplo. Pięknego dnia dostałyśmy paczuszkę.
i oto nasza relacja z testu:) kliknijcie na link i dowiecie się jak wyglądało nasze testowanie.
https://testmetoo.com/raport/lego/duplo-moj-pierwszy-domek/?pr=LEGO%20Duplo&np=LEGO%20Duplo%20%22Moj%20pierwszy%20domek%22&k=2&token=a1b1738bf4f50ad1820016b792f0795a&opinie=tak&PLP=1&utm_source=SendMail&utm_medium=email&utm_campaign=TestMeToo
Od momentu kiedy otrzymaliśmy klocki Lego Duplo moja córcia zachwyciła się domkiem. Kiedy dowiedziałam się, że będziemy "testować Lego Duplo. Mój Pierwszy domek" obawiałam się czy sobie poradzi z układaniem i czy elementy nie będą za drobne a moja dwulatka wkłada wszystko do buzi. Moja córcia rozpakowała wraz ze mną paczkę i już na widok opakowania usłyszałam z jej ust " aaahhh". Zaczęła piszczeć z radości jak otworzyłam pudełko z klockami. 
Moje obawy nie sprawdziły się...klocki okazały się na tyle duże, ze nawet do głowy nie przyszło córce brać je do buzi. Ludziki chłopczyka i dziewczynki bardzo ją zainteresowały i do tej pory nosi je w kieszonkach ubranek. Ludziki są zbudowane dość trwale i precyzyjnie, że nie rozkładają się na mniejsze elementy. Wspólne układanie sprawiły nam, mnie i córce,wiele radości. Odkryłam,że moja córka świetnie radzi sobie z domkiem i...uwielbia bawić się w dzień i w noc. Szybko opanowała układanie i przekładanie klocków, które potrzebne są do układania ludzików do snów czyli mycie zabków i zjedzenie kolacji a inne do aktywności dziennej. Najbardziej ulubione elemnty klocków, Lego Duplo Mój pierwszy domek , mojej córci to oczywiści domek z otwieranymi drzwiami i okienkami oraz zjeżdżalnia.
 Długimi minutami może wkładać do okienek ludziki i drobniejsze klocki, a pomaganie ludzikom zjeżdżać ze zjeżdżalni zawsze jest przyjmowane przez córkę z wielką radością. Tak pozazdrościła zjeżdżania ludzikom ,że sama siadła na zjeżdżalni i próbowała zjeżdżać. Oceniam Lego Duplo Mój Pierwszy Domek na szóstkę z plusem i uważam za jedne z najbardziej trafionych klocków dla małych dzieci. Dla rodziców ważne są informacje na opakowaniu i tutaj każdy rodzic poczuje się w pełni usatysfakcjonowany ponieważ jest wszystko co trzeba czyli informacja o tym jakie klocki są w zestawie, wiek dzieci do których przeznaczone są klocki, kto produkuje, seria produktu itd. Myślę, że te klocki sprawdzą się bardzo w zabawie dorosłego z dzieckiem jak również samego dziecka. Moje dziecko nauczyło się dzięki tym klockom np. tego, że jak jest słoneczko to jest dzień a jak księżyc i gwiazdki to jest noc. I zaczłęo wypowiadac nazwy noc i dzień czego wcześniej nie robiło oraz dobierać aktywności ludzików do pory dnia. Polecam każdemu rodzicowi zakup tych klocków ponieważ to nie tylko śiwtena zabawa ale nauka małej i dużej motoryki a także wpsieraniu rozwoju intelektualnego.

5 komentarzy :

  1. Też mamy taki domek- Duplo są świetne, choć ostatnio Gaja tylko nimi rzuca:).

    OdpowiedzUsuń
  2. kiedyś bardzo lubiłam te klocki, choć nie było takich zestawów. Moje dzieci pewnie też będą miały:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Czy mozesz mi podpowiedziwc jak sie potwierdza odbior paczki na portalu testmetoo...? Bo otrzymalam od nich paczke ale nie wiem jak to potwierdzic??

    OdpowiedzUsuń