sobota, 10 stycznia 2015

poszukiwania wózka spacerówki

Dziś rozpoczęliśmy poszukiwania wózka spacerówki dla starszego dziecka. Tak, tak...mamy dwa wózki głebokie i dwie spacerówki, ale a nawet trzy spacerówki, ale sprawa wygląda tak:
- jedne głeboki i jedna spaceróka jest u jednych dziadków,
- druga spacerówka jest u dugich dziadków
- a u nas jest drugi wózek głeboki i spacerówka, w której nasze dziecko wyrosło.Wygląda w niej koszmarnie. Parametry mojej córki to: 98 cm wzrostu i 19 kg wagi. Nasz wózek był dobrej polskiej firmy i kupiony nowy ale niestety małej nogi już dyndają i w ogóle wygląda jak wieloryb wciśnięty w puszkę po śledziach :( no dosłownie takie mi pierwsze okreslenie przychodzi. Od kilku minut siedzimy z mezem na internecie i szukamy idelanej spacerówki dla starszego dziecka. A Wy, jakie wózki polecacie dla starszaków?

3 komentarze :

 1. Nie brudzące się ;)
  Nie mam konkretnej firmy co do spacerowek ale zawsze patrzyłam aby była możliwość szybkiego wyczyszczenia...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja kupilam najtanszy i najbardziej lekki, nawet nie wiem, jakiej firmy:).

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój synek ma 2,5 latka i waży tylko 15 kg, ale wiesz, że od kiedy skończył 2 latka nie wsiadł na wózek... Po prostu nie chce i tyle. Oczywiście wiąże się to z różnymi utrudnieniami, bo szybko nidgy nie pójdzie, ale już się przyzwyczailiśmy... Co do wózka to jest ich tak dużo na rynku, że szczerze Ci współczuję, bo ja miałabym problem, jaką spacerówkę wybrać:((( Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń