sobota, 13 grudnia 2014

kartka świąteczna - Envelo - Streetcom

Kochani, dziś o czymś co bardzo mi się spodobało...a mianowicie o nowej kampanii streetcomu.pl. Co to takiego? To wysyłanie kartek świątecznych przez internet ale nie w takiej formie elektronicznej ale w papierowej. Jak to możliwe? Otóż Poczta Polska proponuje coś takiego, że można zamówić kartkę świąteczną na stronie:
Envelo
- wybiera się kartkę, pisze życzenia adres do wysyłki a resztą zajmuje się już Poczta Polska czyli drukuje nasz projekt i dostarcza do adresata. Za tą usługę możemy zapłacić przez internet. Cena wysłanej kartki za wszystko kosztuje od 4,99 do 6,99 i jest to całkowity koszt wysyłki i kartki. Cena zależy od rodzaju kartki jaką chcemy wysłać.
Zachęcam Was do wysłania takiej kartki, ponieważ oprócz tego, że oszczędza się czas, nerwy to można jeszcze samemu zaprojektować taka kartkę a nawet dodać swoje zdjęcie. Ja wysłałam do siostry kartkę święczną składającą się z naszego rodzinnego zdjęcia w scenerii dekoracji świątecznych na spacerze w mieście. Wszystkim bardzo się podobało.


1 komentarz :