sobota, 7 czerwca 2014

Streetcom - Kampania środków czystości Duck®!

Ostatnio dostaję się do kampanii na streetcomie i otrzymuję bardzo pokaźne paczki z super zawartością. Trzecia kampania w której biorę udział to Kampania środków czystości DUCK. W mojej paczce ambasadorki znalazłam:
- dla mnie: Duck® Fresh Discs Lime oraz płyn Duck® Power White&Bright
- dla moich bliskich: 2 opakowania Duck® Fresh Discs Lime oraz 2 butelki płynu Power Duck® White&Bright,
- Przewodnik Ambasadorki
- 12 ulotek o produktach dla bliskich.
Bardzo się ucieszyłam, że biorę udział tej kampanii ponieważ w czerwcu czeka nas remont łazienki i wymiana wc i szukam dobrego środka do wc. Dotąd używałam Domestosa lub Tytana. Byłam ciekawa jak działają środki czystości Ducka. Moi najbliżsi też byli ciekawi, zwłaszcza mama i sąsiadka i to do nich trafił tzw. Czysty Duet czyli po jednej butelce płynu i po jednym opakowaniu krążków żelowych.

Płyn Duck® Power + Duck® Fresh Discs = „CZYSTY DUET”
W celu zapewnienia kompleksowej czystości toalety przed każdą aplikacją Duck® Fresh Discs (czyli krązków) używa się płynu czyszcząco-dezynfekującego Duck® Power.
Dzięki temu najpierw czyści się powierzchnię i dezynfekuje- zabijając 99,99% bakterii, a następnie za pomocą Duck® Fresh Discs zapewniasz długotrwałą świeżość.
Płyn ma przyjemny zapach i dobrze usuwa zabrudzenia, jednak rewelacją dla mnie i dla osób, którym zaprezentowałam Czysty Duet są krązki toaletowe  Duck® Fresh Discs. Dlaczego?
- super aplikacja, nie trzeba dotykac muszli i przyklejają się zarówno do suchej jak i mokrej powierzchni (aplikacja następuję przez naciśnięcie tuby z której "wyskakuje" krązek i pod ciśnieniem przykleja się do ścianki wc)
- nie tworzą zacieków i nie odklejają się przy spłukiwaniu
- ładnie pachną i długo podtrzymują czystość i świeżość toalety czyli atrakcyjne i niezawodne
- są wydajne  - jeden krążek wystarczy aż do 120 spłukań a w aplikatorze znajduje się 6 krążków, co nam daje do 720 spłukań, czyli średnio na 8 tygodni stosowania.
Płyn czyszcząco-dezynfekujący Duck® Power:
- postać żelu
- kształt szyjki butelki, która dociera do niedostępnych miejsc
- zapewnia higieniczną czystość likwidując 99% bakterii
- usuwa nawet trudne do usunięcia zabrudzenia
- dezynfekuje muszle klozetowe
- nie ma zapachu chloru a przyjemny zapach.

  Ceny płynu  od 8,99 zł wzwyż. Cena krązków toaletowych od 7,79 wzwyż.

 A na zakończenie polecam Wam stronkę,którą zamieściłam na facebookowym fanpage, który zapraszam do odwiedzania bo co jakiś czas będę tam zamieszczać stronki z konkursami, artykułami itd. Dzisiaj tylko wspomnę o stronie, na której można wygrać coś dla swojego dziecka :)
http://www.konkursychicco.pl/
ja otrzymałam do testowania z Chicco butelkę ale o tym już w innym poście:)

9 komentarzy :

 1. Ja jestem zadowolona z Ducka poradził sobie z rdzawymi śladami w WC gdzie Domestos nie dał rady...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. właśnie u nas było podobnie. Usunął nawet brud,który nie usunął inny płyn.

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakby nie było każdy z nas w domu ma pewnie środki czystości których używa do sprzątania. Ja jeszcze dodatkowo aby mieć mniej sprzątania rozłożyłam przed wejściem specjalną wycieraczkę systemową https://www.alumatex.pl/ gdyż to właśnie ona zatrzymuje większość zabrudzeń przynoszonych z zewnątrz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z pewnością taka chemia jest w stanie wyczyścić wszystko lecz ja niestety nie mogę momentami znieść takiego intensywnego zapachu. Najczęściej po sprzątaniu używam jeszcze neutralizatora zapachów https://neutralizatoryzapachu.pl/ aby mieć absolutną pewność, że nie będzie po prostu żadnych zapachów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie najważniejszą rzeczą podczas wyboru środków czystości jest ich skład - naprawdę, kiedyś na to nie zwracałam uwagi ale z czasem zmądrzałam :) I cieszę się, że na sklepowych półkach pojawiły się takie produkty https://ludwikekologiczny.pl/ , bo teraz są one powszechnie dostępne i nie trzeba kupować ich w specjalnych ekologicznych drogeriach

  OdpowiedzUsuń
 6. takie rzeczy używa praktycznie każdy z nas i to niemal codziennie. Ja teraz mam trochę mniej sprzątania, gdyż ograniczyłam kurz w moim domu. Cała zasługa dzięki oczyszczaczowi powietrza https://zdrovi.pl/k/oczyszczacze-powietrza/coway/ gdyż tak czystego powietrza ja nigdy nie miałam.

  OdpowiedzUsuń