środa, 28 maja 2014

Spóźniony konkurs na Dzień Matki

Na początku bardzo Was przepraszam, ze konkurs nieco się opóźnił ale jak to bywa w świecie mam nie wszystko da się przewidzieć i od niedzieli wędrujemy po lekarzach.W sumie odwiedziliśmy ich aż pięciu. Niestety choróbska dopadły i mnie i córcie ale powoli wychodzimy na prostą stąd ogłaszam konkursik:

Rozpoczynam przygodę Wyspy Mam na facebooku, konkursem z okazji spóźnionego Dnia  MAtki a także właśnie początków w tym miejscu. A więc oto zasady konkursu:
1. Polub stronę "Wyspa Mam i Aurelkowo" na facebooku.com
2. Udostępnij  posta z konkursem na swoim profilu
3. Zgłoś się do konkursu w komentarzu na blogu www.wyspamam.blogspot.com (czyli w komentarzu pod tym postem) i odpowiedz na pytanie: "Bycie mamą to dla mnie... (minimum 2 zdania , maks 5 zdań).
4. Napisz komentarz do dowolnego postu na blogu www.aurelkowo.blogspot.com
To wszystko...a teraz o nagrodach...
I. Pierwsza nagroda to świeca wykonana techniką decoupage (taką jak można zobaczyć na blogu www.aurelkowo.blogspot.com) z tym że osoba wygrana sama wybiera sobie koloryt świecy i może zasugerować też motyw np. niebieskie kwiaty. Jeśli będzie to w możliwości taką świece otrzyma według swojego pomysłu.
II. Druga nagroda to kolczyki drewniane koła, wykonane również metodą decoupage. (również widoczne na blogu www.aurelkowo.blogspot.com.
Osoby nagrodzone będą wyłonione w następujący sposób. Pierwszą nagrodę czyli świece otrzyma osoba, której odpowiedź na konkursowe pytanie będzie dla nas najbardziej ciekawa (wybierać będę ja plus inna mama czyli moja siostra)
Drugą nagrodę otrzyma osoba wylosowana przez moją córcię, która właśnie nosi imię Aurelia :)

Czas trwania konkursu od dziś do piątku (30 maja)
 Zapraszam wszystkich zainteresowanych :)

6 komentarzy :

 1. pomysle nad odpowiedzią i sie zgłosze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia tym, którzy będą brać udział :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się do konkursu. Udostępniłam post konkursowy i polubiłam profil z mojego prywatnego konta facebookowego, czyli Angelika Grochowska ;)

  Bycie mamą to dla mnie... radości i również zmartwienia i troski, choć zdecydowanie więcej jest tych pierwszych. Radość z każdej nowo poznanej rzeczy, z nowych umiejętności, z każdego nowego słowa. Jestem dumna i szczęśliwa patrząc na moje uśmiechnięte dziecko, zwłaszcza, że tak wiele musieliśmy przejść na początku jej życia. Z tego powodu teraz czerpię jeszcze więcej i jeszcze pełniej przeżywam każdą chwilę bycia mamą. To najwspanialsze co mogło mnie w życiu spotkać... :)

  OdpowiedzUsuń