niedziela, 19 czerwca 2016

Polska na Euro i Miś Okruszek.

Za nami emocje meczu Polska - Niemcy i kibicowania i kolejny mecz Polaków na Euro przed nami...moja córka w dniu meczu z Niemcami wróciła z przedszkola z namalowanymi flagami na policzkach. Całe przedszkole kibicuje naszym , mamo - oto słowa moje trzy latki. Przed meczem pojechałyśmy do galerii w celu zakupienia sandałów a kupiłyśmy coś innego...zestaw puzzli z Peppą oraz książeczkę, którą dzisiaj chciałabym Wam polecić. Książeczka to "Miś Okruszek gra w piłkę nożną" z serii "Historyjki z nalepkami". Książeczka dla wszystkich małych chłopczyków przyszłych fanów piłki nożnej ale także dla dziewczynek.


co przemawia na plus tej książeczki:
- ładne nalepki,
- przystępny językiem wytłumaczone zasady gry piłki nożnej (moja córka już wie za co można dostać czerwoną kartkę i co jest potrzebne do grania itp)
- ciekawa fabuła
- dobry papier,
- książka na czasie bo wspomniane są mistrzostwa Euro we Francji.
Książeczka świetna na prezent ale także dla każdego dziecka. Cena książeczki w księgarni Świat Książki : 4,99 zł. W taniej ksiązce pewnie znajdziecie taniej. Z serii "Historyjki z nalepkami" są inne książeczki równie ciekawe ale o nich innym razem :) Kibicujmy naszym :)

1 komentarz :

  1. maluchy też kibicują, a jak!:D trzeba uczyć malucha od najmłodszych lat :)

    OdpowiedzUsuń